EATON ED3225S06 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Fixed Thermal | BJ4ALK
EATON ED3225S06 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fixed Magnetic Trip, 3-Pole, 225A, 240 Vac, 125 Vdc
Item: BJ4ALKModel: ED3225S06
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"