EATON ED3225H08 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4ALB
EATON ED3225H08 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 3-Pole, 225A, 240 Vac, 125 Vdc, 65 Kaic At 240 Vac
Item: BJ4ALBModel: ED3225H08
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"