EATON ED3200LW02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4AKK
EATON ED3200LW02 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 3-Pole, 200A, 240 Vac, 125 Vdc, 65 Kaic At 240 Vac
Item: BJ4AKKModel: ED3200LW02
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"