EATON ED3200LS06 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Fixed Thermal | BJ4AKD
EATON ED3200LS06 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 3-Pole, 200A, 240 Vac, 125 Vdc, 65 Kaic At 240 Vac
Item: BJ4AKDModel: ED3200LS06
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"