EATON ED3150S05 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Fixed Thermal | BJ4AHF
EATON ED3150S05 Molded Case Circuit Breaker, Ed Type, Fixed Magnetic Trip, 3-Pole, 150A, 240 Vac, 125 Vdc
Item: BJ4AHFModel: ED3150S05
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"