EATON ED3150LA01S17 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed | BJ4AGZ
EATON ED3150LA01S17 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 3-Pole, 150A, 240 Vac, 125 Vdc, 65 Kaic At 240 Vac
Item: BJ4AGZModel: ED3150LA01S17
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"