EATON ED3100VW C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4AEV
EATON ED3100VW Molded Case Circuit Breaker, Type Ed, Fixed Magnetic Trip, 3-Pole, 100A, 240 Vac, 125 Vdc
Item: BJ4AEVModel: ED3100VW
Item Circuit Breaker
Height 6"
Width 4.13"