EATON ED3100S21 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Fixed Thermal | BJ4AEL
EATON ED3100S21 Molded Case Circuit Breaker, Type Ed, Fixed Magnetic Trip, 3-Pole, 100A, 240 Vac, 125 Vdc
Item: BJ4AELModel: ED3100S21
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"