EATON ED3100J01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4ADY
EATON ED3100J01 Molded Case Circuit Breaker, Fixed Magnetic Trip, 3-Pole, 100A, 240 Vac, 125 Vdc
Item: BJ4ADYModel: ED3100J01
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"