EATON ED2225VL C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4ADD
EATON ED2225VL Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 2-Pole, 225A, 240 Vac, 125 Vdc, 50/60 Hz
Item: BJ4ADDModel: ED2225VL
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 2 3/4"
Length 3.38"