EATON ED2200LZ06 C, F-Frame Molded Case Circuit Breaker, 200A | BJ4ACX
EATON ED2200LZ06 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 200A, 2-Pole, Fixed Thermal Magnetic Trip
Item: BJ4ACXModel: ED2200LZ06
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 3"
Length 7 1/4"
Width 5"