EATON ED2200LS18 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Fixed Thermal | BJ4ACP
EATON ED2200LS18 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 2-Pole, 200A, 240 Vac, 125 Vdc, Line And Load
Item: BJ4ACPModel: ED2200LS18
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 2 3/4"
Length 3.38"