EATON ED2150S22 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Fixed Thermal | BJ4ABT
EATON ED2150S22 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 2-Pole, 150A, 240 Vac, 125 Vdc, 50/60 Hz
Item: BJ4ABTModel: ED2150S22
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 2 3/4"
Length 3.38"