EATON ED2100S22 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Fixed Thermal | BJ4AAU
EATON ED2100S22 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 2-Pole, 100A, 240 Vac, 125 Vdc, 50/60 Hz
Item: BJ4AAUModel: ED2100S22
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"