EATON E34SFB120H Pushbutton, Class I Division 2, 30.5 mm, Selector Switch W/O Knob, Illuminated, 120V
Item: BJ2YBGModel: E34SFB120H
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Pushbutton
Cam Code Cam 1
Height 0.01"
Illumination Illuminated
Lamp Module Type Transformer
Length 0.01"
Light Unit Voltage 120V
Number Of Positions 2
Operating Mode Maintained
Type 60AA Throw w/o Knob
Width 0.01"