EATON E2JM3175WU24 Molded Case Circuit Breaker | BJ2TFE
EATON E2JM3175WU24 Molded Case Circuit Breaker, 1000/ 577 Vac Max
Item: BJ2TFEModel: E2JM3175WU24
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Amperage Rating 175A
Circuit Breaker Frame Type Complete Breaker
Circuit Breaker Type E2JM
Class Mining
Frame J
Height 0.001"