EATON DR1-22D2-05 Line Reactor, 2.20 A, Open, 0.5 Hp, Open, R1 Line Side Reactor, 6.8 Mh | BJ2LMQ
EATON DR1-22D2-05 Line Reactor, 2.20 A, Open, 0.5 Hp, Open, R1 Line Side Reactor, 6.8 Mh
Item: BJ2LMQModel: DR1-22D2-05
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Input Line Reactor
Amperage Rating 2.2A
Depth 4 1/2"
Enclosure Open
Features 6.8 Mh
Height 3.7"