EATON CLD3250T52W C Electronic Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Cld, Complete Breaker | BH9YLM
EATON CLD3250T52W Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Electronic Lsi Trip, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH9YLMModel: CLD3250T52W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 8 1/4"
Length 4.06"