EATON CHSUR32BPN100CH Ch Surge Loadcenter, Factory Integrated Surge, Pon Surge Reno Panel, 100 A, Ch, 32 Circuits | BJ8LGA
EATON CHSUR32BPN100CH Ch Surge Loadcenter, Factory Integrated Surge, Pon Surge Reno Panel, 100 A, Ch, 32 Circuits
Item: BJ8LGAModel: CHSUR32BPN100CH
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Load Center
Amps Rating 100A
Bus Material Copper
Height 3 22/25"
Interrupt Rating 25 kAIC
Length 39"
Number Of Circuits 32
Number Of Spaces 32
Special Features Factory Integrated Surge
Type Surge Loadcenter
Width 14.31"