EATON CHEC32N225K Ch Surge Loadcenter, Provisions Only, Convertible, 225 A | BJ8JPY
EATON CHEC32N225K Ch Surge Loadcenter, Provisions Only, Convertible, 225 A
Item: BJ8JPYModel: CHEC32N225K
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Load Center
Amps Rating 225A
Bus Material Aluminum
Height 3"
Interrupt Rating 25 kAIC
Length 32"
Notes Order Cover CHSUR8KS Or CHSUR8KSeparately
Number Of Circuits 32
Number Of Spaces 32
Special Features Provisions Only
Type Surge Loadcenter
Width 10"