EATON CEC-48DR-406 Combination Time Meter, Cec, Hour, 100-130 Vac, 60 Hz | BJ8HHX
EATON CEC-48DR-406 Combination Hour Meter/Counter
Item: BJ8HHXModel: CEC-48DR-406
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Time Meter
Frequency 60 Hz
Height 2.421"
Length 2.106"
Mounting Method 48 mm DIN Rail
Operating Voltage 100-130V AC
Series Cec
Width 1.91"