EATON C30CNE44V0 C30Cn Mechanically Held Lighting Contactor, 30 A, 1 No, 4 No 4 Nc, 30 A, Eight-Pole | BJ8BPU
EATON C30CNE44V0 Mechanically Held Lighting Contactor, 1 NO, 4 NO 4 NC, 8P, 24V/60 Hz, 24V/50 Hz
Item: BJ8BPUModel: C30CNE44V0
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Item Lighting Contactor
Height 3.86"
Length 7.39"
Width 4.18"