EATON C30CNE20E0 C30Cn Mechanically Held Lighting Contactor, 30 A, 200-208 V 60 Hz Coil, 2 No, 30 A | BJ8BPP
EATON C30CNE20E0 Mechanically Held Lighting Contactor, 30A, 2 NO, 200-208V/60 Hz Coil, 2P
Item: BJ8BPPModel: C30CNE20E0
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Item Lighting Contactor
Height 3.86"
Length 7.39"
Type Mechanically Held Lighting Contactor
Width 4.18"