EATON C30CNE11A0 C30Cn Mechanically Held Lighting Contactor, 30 A, 1 No, 1 No-1Nc, 30 A, Two-Pole | BJ8BPE
EATON C30CNE11A0 Mechanically Held Lighting Contactor, 1 NO, 1 NO-1NC, 2P, 120V
Item: BJ8BPEModel: C30CNE11A0
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Lighting Contactor
Height 3.86"
Length 7.39"
Width 4.18"