EATON C25DNY162A Definite Purpose Contactor, Non-Reversing Contactors And Starters, 15???50A | BJ8AUX
EATON C25DNY162A Definite Purpose Contactor, Non-Reversing, 2 And 3-Pole, 1-Pole, 162A, 50/60 Hz
Item: BJ8AUXModel: C25DNY162A
In Stock
Get it by Friday, May 22
Length 1.97"
Model Contactor
Number Of Poles 2, 3
Product Height 3.19"