EATON A27SNE45T040 Definite Purpose Starter, 45 A, Coil 24 V, 50/60 Hz, 24-40 Fla, Separate Control Wiring | BJ7DZW
EATON A27SNE45T040 Definite Purpose Starter, 45A, 24 V, 50/60 Hz, 3-Phase, Non-Reversing
Item: BJ7DZWModel: A27SNE45T040
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Item Starter
Amps Rating 45A
Coil Voltage 24V AC
Frequency 50/60 Hz
Height 6"
Length 3.9"