EATON A25SNE25A Definite Purpose Starter, 25 A, Coil: 110-120 V, 50/60 Hz, Separate Control Wiring | BJ7CVG
EATON A25SNE25A Non-Reversing Purpose Starter, 110-120 V, 50/60 Hz, Metal Mounting Plate, 25 A Ifl
Item: BJ7CVGModel: A25SNE25A
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Starter
Amps Rating 25A
Coil Voltage 110-120V AC
Frequency 50/60 Hz
Height 7.14"
Length 3.69"