EATON 1UGPB800RC Utility Pull Box, Riser Box, 2000A, Copper, Nema 3R, Overhead/Underground, Four-Wire | BJ6GEM
EATON 1UGPB800RC Utility Pull Box, Riser Box, 2000A, Copper, Nema 3R, Overhead/Underground, Four-Wire
Item: BJ6GEMModel: 1UGPB800RC
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Pull Box
Amps 800A
Bus Material Copper
Feed Type Bottom
Height 46.82"
Length 24.37"