EATON 1UGPB400R Utility Pull Box, Euserc, 800A, Aluminum, Nema 3R, Overhead/Underground, Four-Wire | BJ6GEF
EATON 1UGPB400R Standard Utility Pull Box, 120/240 V, 400A, 1 Phase, Nema 3R Enclosure
Item: BJ6GEFModel: 1UGPB400R
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Pull Box
Amps 400A
Bus Material Aluminum
Feed Type Bottom
Height 44.82"