Item: BT3THZModel: 19C-9999-46FPCross Ref: 56HH32 / 0241655
Body Material Stainless Steel
Btu Capacity 106000 btu
Inside Dia. 1/4"
Length 46"
Max. Working Pressure @ 70 F 0.5 psi