DORMONT 19C-9999-34FP 0240323 Gas Connector, 1/4 Inch Inner Dia., Yellow Coated, 34 Inch Length
Item: BQ9XCAModel: 19C-9999-34FPCross Ref: 56HH31 / 0240323
Body Material Stainless Steel
Btu Capacity 125000 btu
Hose I.d. 1/2"
Hose Length 34"
Inside Dia. 1/4"
Length 34"
Max. Working Pressure @ 70 F 0.5 psi