Product Specifications:
| Item | Gas Connector |
| Body Material | Stainless Steel |
| Inside Dia. | 1/4" |
| Length | 36" |
| Outside Dia. | 3/8" |
Product Details:
Gas Connector, 1/4 Inch Inner Dia., 3/8 Inch x 3/8 Inch Size, 36 Inch Length
Product Variants
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Explore More
- KEYSHAFT
- Digital Panel Mount Thermometers
- Vehicle Cleaning and Car Wash Brushes
- Laminating Pouches and Film
- HID Ballast Housings
- Towing Chains and Cables
- LOC-LINE Double Socket
- CONDOR Cowhide Leather White Driver Gloves
- RUD CHAIN Torque Adapters
- ANVIL 2809 Series Threaded Lateral Anvilets, 3000 PSI
- APPROVED VENDOR Gasket Ring 1 Inch Virgin White
- VERMONT GAGE NoGo Standard Thread Plug Gages, 2 1/4-12 Un
- TEADIT 24 BB 100 % Monoaxial Expanded PTFE Wide Tapes