COXREELS SR17L-L350 Spring Return Hose Reel, Low Pressure, 3/8 Inch Inner Dia., 50 feet Length
Item: CF3KQCModel: SR17L-L350
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Enclosed Reel No
Hose Included No
Hose Length 50 ft.
Housing Material Steel
Max. Pressure 300 psi
Media Air, Oil, Water
Mounting Size 18" x 2.5"
Overall Height 18 1/4"
Overall Length 17"