COXREELS SL13-L125 Spring Return Hose Reel, Low Pressure, 1/4 Inch Inner Dia., 25 feet Length
Item: CF3KPFModel: SL13-L125
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Spring Return Hose Reel
Hose Included Yes
Hose Length 25 ft.
Housing Material Steel
Max. Pressure 300 psi
Media Air, Water
Mounting Size 14" x 2.5"
Overall Height 14 1/4"
Overall Length 13"
Overall Width 6"