COXREELS SL17-L350 Spring Return Hose Reel, Low Pressure, 3/8 Inch Inner Dia., 50 feet Length
Item: CF3KPMModel: SL17-L350
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Spring Return Hose Reel
Enclosed Reel No
Hose Included Yes
Hose Length 50 ft.
Housing Material Steel
Max. Pressure 300 psi
Media Air, Water
Mounting Size 18" x 2.5"
Overall Height 18 1/4"
Overall Length 17"