COXREELS SG17-M325 Spring Return Hose Reel, Medium Pressure,3/8 Inch Inner Dia., 25 Feet Length
Item: CF3PGPModel: SG17-M325
Item Spring Return Hose Reel
Hose Included Yes
Hose Length 25 ft.
Housing Material Steel
Max. Pressure 3000 psi
Mounting Bench, Floor, Truck, Wall
Mounting Size 18"
Overall Height 19 1/2"
Overall Length 17"