COXREELS SG17-L430 Spring Return Hose Reel, Low Pressure, 1/2 Inch Inner Dia., 30 Feet Length
Item: CF3KQNModel: SG17-L430Cross Ref: 29RC77
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Item Spring Return Hose Reel
Hose Included Yes
Hose Length 30 ft.
Housing Material Steel
Max. Pressure 300 psi
Mounting Bench, Floor, Truck, Wall
Mounting Size 18"
Overall Length 17"