COXREELS SG17-L350 Spring Return Hose Reel, Low Pressure, 3/8 Inch Inner Dia., 50 Feet Length
Item: CF3KQMModel: SG17-L350
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Spring Return Hose Reel
Base Size 2 1/2"
Hose Included Yes
Hose Length 50 ft.
Housing Material Steel
Max. Pressure 300 psi
Mounting Size 18"
Overall Height 19 1/2"
Overall Length 17"