COOPER B-LINE SB86486D084FB Vertical Cable Manager, 84 x 17.875 x 6 Inch Size, Aluminium, Black
Item: CH7JKDModel: SB86486D084FB
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cable Manager
Comm Code Enhanced 57260
Depth 17 3/4"
Height 84"
Length/depth 17.875"
Width 6"