COOPER B-LINE SB86283S084FB Vertical Cable Manager, 84 x 10.81 x 3.625 Inch Size, Aluminium, Black
Item: CH7HYHModel: SB86283S084FB
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cable Manager
Comm Code Enhanced 57260
Height 84"
Length/depth 10.81"
Width 3.625"