COOPER B-LINE SB86286S084FB Vertical Cable Manager, 84 x 10.81 x 6 Inch Size, Aluminium, Black
Item: CH7JACModel: SB86286S084FB
Comm Code Enhanced 57260
Height 84"
Length/depth 10.81"
Width 6"