COOPER B-LINE FSHELF12 Folding Shelf Kit
Product Specifications:
| Item | Shelf |
| Comm Code Enhanced | 36910 |
| Height | 12" |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Product Variants
| Product | Model | Height | Price | |
|---|---|---|---|---|
FSHELF18 | 18" | - | RFQ
Explore Products
- RUKO 108672F Annular Cutter, 1 15/16 Inch Cutter Dia, 2 7/16 Inch Size
- MARTIN SPROCKET R1 39MM Bushing, Metric, 12 x 3.3 Inch Key, 1.535 Inch Bore, Ductile Iron