Item: CH6UZQModel: FD726112-12FD
In Stock
72"
12"
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Electrical Box
Comm Code Enhanced 36180
Height 72"
Height In Inch 72"
Length/depth 12"
Width 61"