Item: CH6UZHModel: FD604918-12FD
In Stock
60"
12"
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Electrical Box
Comm Code Enhanced 36180
Height 60"
Height In Inch 60"
Length/depth 12"
Width 49"