COOPER B-LINE B631-60GRN Knee Brace, 45 Deg., Two Hole, 1.75 x 60 x 1.62 Inch Size, Steel
Product Specifications:
| Item | Knee Support |
| Comm Code Enhanced | 28200 |
| Length/depth | 60" |
Explore Products
- WEG 02012XT3H286T 14409582 Explosion Proof Motor, 20 HP, 1200 RPM, 575 V, 3 Phase, XPFC, 286T Frame, Footed
- ZURN G60522 Handle Assembly Metering
- WOODHEAD 1300070177 208000A04M100 Single Ended Cordset, 8 Pole, Female To Pigtail, 22 AWG, PVC, Cable, 10m
- EATON 566004 Check Valve Cv3-10-P-0-20
- OSG 8708750 Extra Long Drill Bit, 7.50 mm Size, 8 mm Shank Dia., 315 mm Overall Length
- MILWAUKEE VALVE UP17838 Ball Valve, Low Lead Bronze, 3 Piece, Full Port, 2 1/2 Inch Valve Size
- DOW CORNING 4107708 Sealant, Slt-3445, Red, 25 Kg, Pail, 300% Or Less Elongation Range