COOPER B-LINE B631-30GRN Knee Brace, 45 Deg., Two Hole, 1.75 x 30 x 1.62 Inch Size, Steel
Product Specifications:
| Item | Knee Support |
| Comm Code Enhanced | 28200 |
| Length/depth | 30" |
| No. Of Hole | 2 |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- ASO SAFETY SOLUTIONS 1114-0210 Safety Relay, Safety Mat/Edges, 1-Channel, 24 VAC/VDC Or 120 VAC, 2 N.O. Safety Output
- CLEVELAND C16819 Taper Length Drill Bit, 7.00mm Drill Bit Size, 102.00mm Flute Length, 7.00mm Shank Dia
- GATES B315PC Banded V-Belt, B315 Strand, 316 Inch Outside Length
- SIOUX CHIEF 213-069 Condensate Tailpiece, 1-1/4 in, 6 in L, 20 ga, Fine Thread Connection, Brass, Domestic