COOPER B-LINE B22D-120SS4 Strut Channel, 1.62 x 120 x 1.62 Inch Size, 304SS
Product Specifications:
| Item | Channel |
| Comm Code Enhanced | 28100 |
| Product Datasheet | cooper-b-line-b22d-120ss4.pdf |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Documentation:
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- TITAN FASTENERS XGB02
- MARTIN SPROCKET 950-74-188 Hub, F9 1/2X2 5/16X5 7/8 Inch
- STEARNS BRAKES 105672407
- KEO 15126 Drill/countersink 7mm Overall Length 120mm 60 Degrees
- GRAINGER PS-PVC2-12 Plastic Sheet, 0.125 Inch Plastic Thick, 12 Inch Width x 12 Inch Length
- DIXON G125-A-AL Cam And Groove Type A Adapter x Female NPT, 1-1/4 Inch Size
Explore More
- KEYSHAFT
- Jobber Length Drill Bits
- Parts Kit
- Hollow Wall and Wallboard Anchors
- Oil Air and Fuel Filters
- Lamp Cord
- HELICOIL High Spiral Flute Bottoming Taps, UNF, 3B
- PS DOORS Slidewise Roof Hatches
- MECHANIX Slip On General Utility Mechanics Gloves
- RUD CHAIN VLBS Weld On Blocks
- DEVILBISS DeKups Disposables and Reusable Cups
- SPEARS VALVES CPVC Pipe Flanges Van Stone Style, Spigot
- VESTIL LL Series Dock Loading Lights
- GATES M2T Wire Braid Hoses
- MIGHTY LINE Anti-Slip Floor Tapes, 6 Inch Wide
- MERSEN FERRAZ HelioProtection NH Fuse-Links, 800VAC, gS