EATON JDB2225S10 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb, Fixed Thermal | BH4DYY
EATON JDB2225S10 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb Type, 2-Pole, 225A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4DYYModel: JDB2225S10
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"