Item: CH7CYKModel: AC-12C20SS
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Enclosure
Comm Code Enhanced 36190
Control Panel Width 20 1/4"
Depth 9 3/25"
Height In Inch 12"
Length/depth 9.12"
Width 20"