COOPER B-LINE 1264-12CHC JIC Panel Enclosure, 4 x 6 x 12 Inch Size, Hinged Cover, Carbon Steel
Item: CH6ZLFModel: 1264-12CHC
In Stock
12"
6"
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Electrical Box
Comm Code Enhanced 36190
Height 12"
Length/depth 4"
Width 6"